Ripple(XRP) Davasını Nereden İzleyebilirim?

 Ripple(XRP) Davasını Nereden İzleyebilirim?

Kripto Para piyasasında alım satım yapan pek çok kişinin yakından takip ettiği Ripple (XRP), kritik dava süresi için beklenen güne girdi. 22 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan davada, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple karşısında dosyalarını sunacak. Küresel bazda takip edilecek olan Ripple davası, kripto para yatırımcısının yakından takip edeceği konu olacak. Peki, Ripple (XRP) davası sonucu ne zaman açıklanacak? İşte, o bilgilerRİPPLE (XRP) DAVASI SONUCU NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Ripple (XRP) davası için kritik güne girildi. Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile davalık olan Ripple, şirket ve iki üst düzey yöneticisi ile yasa dışı menkul kıymet satmakla suçlanıyordu. Aralık ayında açılan ilk davada kripto para piyasasında değeri yarı yarıya düşen XRP, dolaylı olarak yatırımcısını da tedirgin etmişti.

Ripple’daki dava süreci, ilk mahkemenin 22 Şubat tarihinde yapılacağı açıklamasının merakla beklenmeye başlanmıştı. Her iki tarafın geçtiğimiz hafta yaptıkları bir açıklama ile şu an için uzlaşma durumunun olmadığını ifade etmesi, bugün olumlu ya da olumsuz bir sonucun çıkmaması beklentisini arttırdı.

Davada, sonraki mahkeme tarihleri daha büyük öneme sahip olacak. Ancak yine de bugün akşam saatlerinde gelmesi beklenen ilk dava sonucu da, davanın süreci açısından kritik bir öneme sahip olacak.

Davanın izlenmesi için paylaşılan bir kaynak henüz mevcut değil.

JED MCCALEB İDDİALARI DİKKAT ÇEKİYOR

Ripple yatırımcıları bir çok sosyal ağda önemli bir iddiayı dile getiriyorlar. Elinde yüklü miktarda XRP bulunduran JED McCaleb’in düzenli olarak elindeki XRP’yi sattığı ileri sürüldü. JED McCaleb’in Ripple ile anlaşması gereği belirli bir miktar satış yapabildiği ve bunun da XRP değerinin yükseldiği anlarda gerçekleştirdiği kulislerde konuşulan iddialar arasında yer alıyor.

JED McCaleb, Ripple’dan geçtiğimiz dönemde ayrılmış, yeni bir kripto para birimi oluşturarak Stellar Lumens’i kurmuştu

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın