Ödüllü Destek ile Nostavi Bulut Ağı Çözümleri

Sanal Sunucu, Web Hosting, Ses Sunucuları, ve Fiziksel Sunucu çözümlerini ödüllü desteği ile müşterilerinin hizmetine sunan Nostavi Teknoloji
 Ödüllü Destek ile Nostavi Bulut Ağı Çözümleri

Nostavi Güvenilir Mi?

Güvenilir ve 7 gün 24 saat çalışan teknik ve canlı destek ekibi son teknoloji altyapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye, Çin, Amerika ve Almanya Veri Merkezlerinde bulunan sunucuları ile hizmet vermektedir. Çeşitli vakıf ve kurumlarla işbirliğini göstermiş olan Nostavi, sektöründe en hızlı ve en stabil hizmet garantisini kendisine ilke edinmiştir.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Siz de Türkiye’nin büyük markalarına ve organizasyonlarına hizmet vermekte olan Nostavi Teknoloji’nin bir parçası olmak için sitesinde gezebilir, hizmetlerini ve ekonomik ve üstün performanslı Web Hosting, Sanal Sunucu, Fiziksel Sunucu ve Ses Sunucuları hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

 

Firmaya Nasıl Ulaşabilirim?

Nostavi ekibi aynı idealler ve hedeflerle ne yaptığını bilmeye bilenmiş, sınırlarını sonuna kadar zorlayan ve her türlü değişimin içinden başarı ile sıyrılan, 7 yılı aşkın bilişim sektöründeki tecrübesi ile Türkiye Bilişim Sektöründe farklılaşan ve farklı işler yapmaya adanmış bir ekiptir. 7 Gün 24 Saat çeşitli iletişim kanallarından firmaya ulaşabilirsiniz.

 

Nostavi Firması İletişim Bilgileri Nelerdir?

İletişim Numarası : 0 (850) 307 7620

Mail Adresi : info@nostavi.com

Firma Adresi : Yurt Mah. Barış Manço Bulvarı, NO 55/C

Web: www.nostavi.com & www.nostavi.net

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın