Künye

İmtiyaz Sahibi
Hakan YILMAZ
E-posta: hakanyilmaz@yuzyilhaber.com

Haber Editörleri / News Editors
Serdar ŞAHİN
İletişim E-posta: serdarsahin@yuzyilhaber.com

Mehtap SAĞLAM
İletişim E-posta: mehtapsaglam@yuzyilhaber.com

Ramazan KARAZIT
İletişim E-posta: ramazankarazit@yuzyilhaber.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Onur ÇELİK
İletişim E-posta: onurcelik@yuzyilhaber.com

Diğer Katkıda Bulunan Editörler:
Arda TAN
İletişim E-posta: ardatan@yuzyilhaber.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Gizem ALTUNTAŞ
E-posta: gizemaltuntas@yuzyilhaber.com

Reklam / Advertise
reklam@yuzyilhaber.com

Barındırma / Hosting
HostLAB İnt. ve Bil. Hizmetleri

Yazılım / Software
Sitemizde wordpress altyapısı ile birlikte FOX-MaxxTheme teması kullanılmaktadır.

Geliştiriciler
Burhan MERAL
E-posta: burhanmeral@yuzyilhaber.com

İletişim / Contact
Adres: Barış Mah. No: 41 Gebze/KOCAELİ
Telefon: 0262 441 41 41
E-posta: iletisim@yuzyilhaber.com

GİZLİLİK İLKELERİ:

YuzyilHaber.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde YuzyilHaber.com’a aittir.

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. YuzyilHaber.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır.

Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

YuzyilHaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili YuzyilHaber.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz.

Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRİVACY POLİCY:

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the yuzyilhaber.com However, sometimes the yuzyilhaber.com uses third parties to process your information. yuzyilhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the yuzyilhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the yuzyilhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the yuzyilhaber.com and its services. When you use yuzyilhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the yuzyilhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.