Hakkımızda

2020 Yılı itibarı ile başladığımız habercilik yayını hayatımızda, habercilik sektörüne dair tüm gelişmeleri anlık olarak site ziyaretçilerimize aktarmaktayız.

Resmi bir çatı altında bulunan YuzyilHaber.com, Türkiye’nin gündemine dair haberler sunmaktadır. YuzyilHaber.com için, habercilik sadece haber yayını yapmak değil, “doğru, tarafsız ve haber değeri olan içerikler” sunmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz; Basın ve meslek ilkelerinden asla ayrılmadan haber yaparken, bunu en hızlı şekilde okuyucularımıza sunmak temel misyonumuzdur. Bir haberde iki tarafın olduğu durumlarda YuzyilHaber.com her zaman objektif bir biçimde olayı, okuyucularına aktarmayı amaçlar.

Sadece alakayı üzerine toplamak amacıyla yalan, yanlış ya da şaşırtıcı söylemlere yer vermeden sade ve net bilgi barındıran haber metinlerini okuyucu ile buluşturmak bizim için ilkeli haberciliğin en net kurallarındandır. Gündemi yakından izlemek ve insanların duygu yoğunluğunun farkında olmak, haberciliğin bir sosyal sorumluluk olduğu anlayışını benimsemek demektir.